Lütfen Bekleyin...
E-Ticaret Paketleri
Sen de işletmeni e-Ticaret'e Taşı Satışlarını Artır

E-Ticaret Paketlerimiz

Bütçe Dostu Paketlerimiz
Business
3500TL
Kurulum Ücretsiz /
9 Taksit
SATIN AL
Professional
4750TL/
Kurulum Ücretsiz /-
9 Taksi
SATIN AL
Enterprise
8999TL/
Kurulum Ücretsiz /
9 Taksit
SATIN AL
Android Mobil Uygulama
Opsiyonel Opsiyonel Hediye!
iOS Mobil Uygulama
Opsiyone Opsiyone Hediye!
Trafik / Bandwidth 1500 GB / Yıl 2000 GB / Yıl 5000 GB / Yıl
! Web Alanı & Database Alanı
Ücretsiz SSL Sertifka Hediye Hediye Hediye
Anlaşmalı Kargo Fiyatları
Ürün/Kategori Ekleme Sınırsız Sınırsız Sınırsız
7/24 Telefon ve Ticket Desteği
SEO SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
Mobil Uyumlu Hazır Temalar (Responsive)
Sesli Arama Teknolojisi
- Sanalpos Tüm Bankalar
- Slide Banner Yönetimi
premium Kargo Takip Modülü
360 Derece Ürün Fotoğrafı Yükleme
Stokta Olmasa Bile Satış Yapma Modülü
SATIN AL SATIN AL SATIN AL

Sık Sorulan E-ticaret Soruları

E-ticaret Nedir?
  • Elektronik Ticaretin kısaltılmış hali olan e-ticaret masaüstü ve mobil cihazlar vasıtası ile çevrimiçi olarak internet ortamında tüm ürün ve hizmetlerin alım-satım işlemleri için yapılan genel ticari tanımlamadır.

E-ticaret Nasıl Yapılır?
  • E-ticaret birçok bileşenin bir araya gelmesi ile oluşturulan online ticari işletmedir. Bu bileşenlerin başında; Şirket kurulumu, ürün/hizmet, e-ticaret altyapısı, ödeme sistemi, kargo altyapısı gelmektedir. E-ticaret altyapısı tüm bu bileşenlerin temelini oluşturduğunu söyleyebiliriz. Ürün/hizmet eklendikten sonra online ödeme yöntemi ile sipariş verilir, kargo altyapısı ile ürün alıcıya ulaştırılır.

E-ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?
  • E-ticaret sitesi kurmanın sanıldığı kadar zor olmadığını söyleyebiliriz. Ancak e-ticaret yapabilmeniz için bir şirketinizin olması gerektiğini unutmamalısınız. Hazır e-ticaret paketlerimizden size uygun olanı seçerek ürünlerinizi yükleyerek satışa başlayabilirsiniz. Üstelik sanal pos için banka banka gezmenize de gerek yok. evrenler bilişim altyapısı panel üzerinden tek tıkla sanal pos kolaylığı ile hemen ödeme almanıza yardımcı oluyor.

Dropshiping Yapabilir Miyim?
  • E-ticaret altyapımız dropshiping yapmanız için oldukça uygundur. Tedarik zinciriniz aracılığı ile ürünlerinizin satışını kolayca yapabilirsiniz. Eğer hali hazırda bir tedarik ağınız yoksa e-ticaret XML tedarikçi listemize göz atabilirsiniz.

E-ticaret Paketlerinizde Yıllık Yenileme Ücretleri Var Mı?
  • Evet. E-ticaret sitenizin sözleşmesi yıllık olarak yapılır ve her sene paketinizin yıllık yenileme ücretine göre yenileme yapılır. Yıllık yenileme ücretleri her pakete göre değişiklik göstermektedir. E-ticaret paketlerimizin yenileme ücretleri hakkında müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Neden Bir E-ticaret Paketi Kullanmalıyım?
  • Tek başınıza ne kadar geliştirebilirsiniz? Siz işinize odaklanın gerisini e-ticaret paketlerine bırakın. Binlerce müşterimizden kazandığımız tecrübe ile en iyi e-ticaret özelliklerini tek yapı altında sunuyoruz. Böylece hem zamandan ve hem de maliyetten tasarruf ederken, siz sadece işinize odaklanıyorsunuz.

E-ticaret Paket Fiyatlarınıza Tasarım Dahil Mi?
  • Yüzlerce farklı renk ve konseptte hazırlanan tasarım şablonları e-ticaret paketlerimize ücretsiz olarak dahildir. Ancak paketlerin içerisinde yer alan tasarımlar dışında özelleştirilmiş bir tasarım talebiniz olursa bu ücrete tabidir.