Android & İos Uygulama

Güvenilirlik, Hız ve Güvenlik
%100 Firewall Koruma Sistemi.
İos & Android
Hem Apple Hem Linux Mobil Uygulama Tasarımları
YEDEK
Sunucularımızı Haftalık & Aylık Yedekliyoruz
KULLANICI
Sertifikalı Analytics & Metrica uzmanlarımız ile reklam performansı ve kullanıcı davranışları ölçümleme danışmanlığı veriyoruz.
SORULARINIZ MI VAR?
Fiyat bilgisi ve diğer tüm sorularınız için bilgi formunu kullanabilirsiniz. 24 saat içerisinde sorularınızı yanıtlıyoruz.
Ücretsiz Güncelleme
Evrenler Bilişim Tekonolojileri

Tüm ekran çözünürlüklerinde sorunsuz çalışan modern ve kullanıcı deneyiminin ön planda olduğu tasarımlar

Java, Objective C, Cordova, Node JS gibi yazılım dilleri arasından projenize uygun olanı belirliyor ve yüksek performanslı yazılımlar geliştiriyoruz.

Gerekli durumlarda güçlü iş ortaklarımızın çözüm sağlayıcı mekanizmalarından projeye katkısı olacak şekilde yararlanıyoruz

iOS, Android, Windows. Tüm platformlarda sorunsuz çalışan uygulamalar

Mobil uygulamalar kullanılacak olan cihaza göre tasarlanmakta ve kodlanmaktadır. Mesela yaptırdığınız uygulamanın iphone, ipad gibi cihazlarda çalışmasını istiyorsanız uygulamanız IOS tabanlı olarak geliştirilmek zorundadır, eğer Samsung, HTC gibi android işletim sistemi kullanan tablet veya akıllı telefonlarda çalışmasını istiyorsanız uygulamanız Android tabanlı olarak geliştirilmek zorundadır. Android ve/veya IOS tabanlı mobil uygulama yaptırmak istiyorsanız bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

IOS tabanlı geliştirdiğimiz uygulamalarınızı iphone, ipad mini, ipad ve ipod touch cihazları için 500 milyondan fazla kullanıcısı olan (2013 verilerine göre) ve kullanıcılarının bugüne kadar 40 milyardan fazla mobil uygulama indirdiği App Store’da yayınlanmaktayız.

Android tabanlı geliştirdiğimiz uygulamalarınızı samsung galaxy, samsung tablet, samsung note, htc one ve diğer tüm android akıllı telefon ve tabletleriniz için bugüne kadar milyonlarca kullanıcının 25 milyardan fazla mobil uygulama indirdiği Google Play Store’da yayınlamaktayız.

Reklam bütçenize ne kadar ayırırsanız ayırın, toplam 1 milyardan fazla kullanıcıya başka türlü ve maliyeti az olan bir şekilde ulaşmanız imkansız. Hemen IOS ve/veya Android platformlarında firmanızın yer alması için bizimle iletişime geçin.

 

Android Play Store

Android Tablet ve Android Mobil cihazlarla uyumlu özel uygulamalarla şirketiniz için ister eğlence, ister tanıtım, isterseniz de işlevselliği artırmak amaçlı uyumlu, estetik ve profesyonel tasarımlar

 

Apple APSTORE!

iPhone, iPAD ve iPAD Mini’ye uyumlu özel uygulamalarla şirketiniz için ister eğlence, ister tanıtım, isterseniz de işlevselliği artırmak amaçlı uyumlu, estetik ve profesyonel tasarımlar

O Yaratıcı Fikir Neden Sizden Çıkmasın?

Mobil uygulama ve web yazılım alanlarındaki tüm projelerinize rehberlik ediyor, fikirlerinizi geliştirmede sizlere destek olmak istiyoruz. Bunlar için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Mobil uygulamalar, cihazların talepleri ve kısıtlamaları göz önünde bulundurularak ve ayrıca sahip oldukları özel yeteneklerden yararlanmak için tasarlanmıştır.

Mobil Uygulama Niçin Kullanılır?
Mobil Uygulamaların Amacı​ ,Kişilerin veya İşletmelerin mevcut işlerinin daha verimli hale gelmesi ve müşterileriyle daha etkileşimli olması için kullanılabilir. Navigasyondan eğlenceye, spor, zindelik ve hayal edilebilecek bütün işler için kullanılabilir.

Sosyal medya, mobil uygulama geliştirme ve benimseme alanındaki en popüler alanlardan biridir. Aslında, Facebook 2017’de tüm platformlarda en çok kullanılan uygulama oldu.

Birçok çevrimiçi varlığın hem mobil web siteleri hem de mobil uygulamaları vardır. Genel olarak farkı: Bir uygulama genellikle mobil bir web sitesinden daha küçüktür,

daha fazla etkileşim sunar ve bir mobil cihazda kullanımı kolay ve sezgisel bir biçimde daha spesifik bilgiler sunar. İşletim Sistemi Uyumluluğu
Bir mobil uygulama geliştiricisi, özellikle çalışacağı işletim sistemi için bir uygulama oluşturur. Örneğin, iPad için mobil uygulamalar Apple’ın iOS tarafından desteklenir, ancak Google’ın Android’i tarafından desteklenmeyebilir.

Bir Apple uygulaması bir Android telefonda yayınlanamaz ve bunun tersi de geçerlidir. Genellikle, geliştiriciler her biri için bir sürüm oluşturur; örneğin, Apple Store’daki bir mobil uygulamanın Google Play’de bir benzeri olabilir.

Mobil Uygulamaya
İhtiyacınmı var?.

Evrenler Bilişim Sizlere Hizmet Vermekten Mutluluk Duyar

Hemen İletişime Geçerek Siz'de Mobil Uygulamaya Sahip Olun

× Canlı Destek Whatsapp