Sizin için neler yapıyoruz?

Evrenler Bilişim Olarak sonuç odaklı ve alanında uzman ekibiyle, hizmet verdiği markaların dijital dünyada rakipleriyle fark yaratmasını ve bu doğrultuda daha fazla müşteriye ulaşmasını amaçlayan 360 derece dijital ajanstır.

İşinizi sürdürülebilir hale getirip devamlı performansını sağlıyoruz

Bir web sitesi, yalnızca bir web sitesi değildir; yaşayan bir organizma olan web sitenizin size sürekli fayda sağlaması için arama motoru optimizasyonunu, içerik güncellemelerini, sayfa-içi ve sayfa-dışı çalışmalarını grafik tasarım yeteneklerimizle birleştirerek titizlikle yerine getiriyoruz.

mersin web tasarım-dijital pazarlama

PROFESYONEL WEB TASARIM HİZMETİ

mersin-web-tasarım-profesyonel-web-tasarım

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi ve reklamcılık ve pazaryeri yönetimi hizmeti veriyoruz
Kimisi SEO’nun devamlı ve organik sonuçlarını beklemek istemez; bu gibi durumlarda istenilen performansı karşılamak için sosyal medya ve reklamın gücünü değerlendirebiliriz.
Sektör analizi yaparak uyguladığımız reklam ve sosyal medya stratejimiz ile müşterilerimiz daha hızlı sonuçlar elde ediyor.

Marka Rakip Analizi Nasıl Yapılır ?

Brief süreci bittiyse rakiplerinizi inceleyiniz rakip analizi işletmenizin rotasını belirlemede size yardımcı olacaktır. Hizmet içeriklerini müşteri kitlesini ve daha bir çok alanda incelemer yapmalısınız. Onca karmaşık düzen ve tüketim süreçlerinde kitlenizin sadelikten yana olacağını unutmayın. Markalar mekanik olmamalıdır. İşletmenizin sosyal medya kanallarında edineceği başarıyı yapacağınız detaylı rakip analizine bağlı olduğunu unutmayın. Rakiplerin paylaşım sıklığı tasarım ve duygusal içerik yönetimlerine profesyonel ekiplerden yardım alarak başarı elde edebilirsiniz.

Evrenler Bilişim

Yönetiminı yaptığımız reklam platformları

Yönetiminı yaptığımız pazaryeri platformları

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Evrenler Bilişim
Merhaba
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Evrenler Bilişim Web Tasarım Hizmetleri